چرا کسب و کار اینترنتی؟

چند سالی هست که توی ایران کسب و کارهای اینترنتی دارند جای خودشون رو پیدا می‌کنند. از فروشگاه‌های آنلاین بگیر تا تاکسی‌های آنلاین و حتی کارواش و آرایشگاه‌های آنلاین، همه دارند جای کسب و کارهای سنتی رو می‌گیرند. در بعضی از کسب و کارهای اینترنتی حتی لازم نیست شما سرمایه یا فضای خاصی برای راه اندازی کسب و کار خودتون در اختیار داشته باشید و با کمترین هزینه ممکن می‌تونید برای خودتون یک کار پردرآمد راه‌اندازی کنید و به بجای کار کردن برای دیگران، مدیر و مسئول خودتون باشید.

مهندس وب چیست؟

مهندس وب یک مرجع آموشی هست که بهت یاد میده کسب و کار اینترنتی خودت رو به شکل سایت🌐 یا فروشگاه اینترنتی🛍 راه اندازی کنی. اما این پایان کار نیست و ما بازم در کنارت هستیم تا کالا یا خدمات خودت رو بفروشی و کسب و کار خودت رو به بهترین شکل اداره کنی و به درآمد مورد نظرت برسی.😎💰
در این مسیر یک ابزار دوست داشتنی به نام وردپرس❤ ما رو همراهی می‌کنه که خیلی هوامونو داره. این ابزار بهمون کمک می‌کنه تا بدون استفاده از برنامه نویسی، سایت و فروشگاه اینترنتی خودمون رو بسازیم و به راحتی کسب و کار اینترنتی رو شروع کنیم.

چرا وردپرس؟ چرا ووکامرس؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست که درحال حاضر هزاران قالب و افزونه رایگان و تجاری داره که خیلی می‌تونه ما رو در شروع مسیر راه اندازی کسب و کار اینترنتی یاری کنه. ما با استفاده از وردپرس و بدون داشتن دانش برنامه نویسی می‌تونیم سایت و فروشگاه اینترنتی خودمون رو بسازیم. جالبه بدونید که ۲۳درصد کل سایت‌‌های دنیا با وردپرس ساخته شدند و این نشان دهنده قدرت فوق‌العاده وردپرس‌ه که وقتی فروشگاه ساز ووکامرس هم روی اون نصب بشه دیگه نورعلی‌نور میشه!

 

تماس با ما