۲۰ روش کسب درآمد با وردپرس

کسب درآمد به کمک وردپرساگر یکی از کاربران وردپرس هستید و می خواهید کسب درآمد به کمک وردپرس را یاد بگیرید و راه اندازی کسب و کار اینترنتی خودتون رو شروع کنید، به شما پیشنهاد میکنیم مطلب امروز را حتما مطالعه کنید. طبق مطالعات و تحقیقات صورت گرفته یک نتیجه کامل از کسب و کارهایی که با وردپرس می توان راه اندازی کرد گرفته شد که مطمئنا برای شما نیز مفید است.

کسب درآمد به کمک وردپرس

تا به حال به این فکر کرده اید که چرا می گوییم کسب و کارخود را با وردپرس راه اندازی کنید؟ یا چرا انقدر روی آموزش وردپرس تاکید داریم؟

شاید به این دلیل که وردپرس یک سیستم باورنکردنی است و می توان از آن به عنوان یک وبسایت درآمد زا استفاده کرد. در اینجا چند مورد را با هم بررسی میکنیم:

فواید

  • وردپرس رقابت خوبی را رقم میزند زیرا ۲۸ درصد از وبسایت ها بر پایه ی آن ایجاد شده اند. و در بین سیستم های ساخت فروشگاه  ۵۹ درصد از سایت ها را به خود اختصاص داده است. پس می توان گفت کسب درآمد به کمک وردپرس امکان پذیر است.
    تقریبا ۷۵ میلیون وبسایت با وردپرس ساخته شده اند. چه تعداد از وبسایت ها به نظر شما با سیستم های اختصاصی ساخته میشوند؟
  • چنانچه برای اولین بار با وردپرس آشنا می شوید، نیاز به هیچ اطلاعات برنامه نویسی ندارید. زیرا سطوح آن کاملا بصری است و می توانید امکانات مورد نیاز را به کمک افزونه ها به آن اضافه کنید و برای هر بخش مدیریت قوی داشته باشید.
  • نیازی به رویکرد خاص برای کسب درآمد در وردپرس نیست در هر زمینه ای که می توانید امکان کسب درآمد به کمک وردپرس را فراهم کنید. 

معایب

  • کسب درآمد بستگی به پتانسیل و مسیر حرکت شما دارد. بنابراین کسب درآمد به کمک وردپرس تا به امروز سودآور بوده و سایر آنها در بهترین حالت درآمد کمی به دست می آورند.
  • بسیاری از کسب و کارها با وردپرس نیازمند وقت زیاد و سرمایه گذاری بیشتری است.
  • چنانچه می خواهید سرمایه ی خوبی از کسب و کارتان بدست آورید همانند سایر کسب و کارها باید متعهد باشید و زمان بگذارید.

۲۰ روش برای کسب درآمد از وردپرس

حتما با خود می گویید از چه راه هایی به کسب درآمد به کمک وردپرس دست یابیم؟
با توسعه ی برنامه ها، نویسندگی، آموزش، بازاریابی و… ؟
روش های مختلفی را برای شما انتخاب کردیم که توجهتان را به آنها جلب می کنیم.

۱- توسعه وبسایت وردپرس
توسعه وردپرس - کسب درآمد به کمک وردپرس

بسیاری از افراد درحوزه برنامه نویسی و توسعه ی آن مهارت دارند و میتوانند با کمک آن به درآمد خوبی برسند. این خود یکی از راه های تخصصی کسب درآمد به کمک وردپرس است.

۲- طراحی وبسایت در وردپرس

شاید شما جزء آن دسته از افرادی باشید که ایده های جالبی برای طراحی یک سایت و کاربرپسند بودن آن دارید. امروزه بسیاری از افراد با نرم افزارهای فتوشاپ و سایر نرم افزارهای طراحی، طرح مورد نظر را ارائه می دهند و برنامه نویس بر اساس آن طرح کد نویسی می کند.

۳- تخصص در بازاریابی وردپرس

چنانچه مهارت جذب کاربر و تبلیغات را دارید می توانید در حوزه بازاریابی فعالیت کنید. به راحتی می توانید برگه ها و نوشته هایی در حوزه ی کاری خود به هدف بازاریابی ایجاد کنید و از این راه کسب درآمد به کمک وردپرس را داشته باشید.

۴- تخصص در سئوی وردپرس

بی شک سئو امری بسیار ضروری در یک تجارت به حساب می آید. اینکه شما بدانید از چه ابزارها و افزونه هایی و چه راهکارهایی باید برای ارتقای وضعیت استفاده کنید، می توانید به راحتی اینکار را برای سایت های وردپرس انجام دهید.

۵- ساخت یک آژانس وردپرس

اگر تمامی موارد فوق به نظر شما جذاب است اما برای آنچه می خواهید کافی نیست، پس چرا تصمیم نمی گیرید وبسایت تجاری خود را راه اندازی کنید؟
اگر توان کارآفرینی و مدیریت یک تیم را دارید به شما پیشنهاد می شود یک کسب و کار منحصر به فرد با وردپرس راه اندازی کنید.

۶- ارائه خدمات مشاوره ای در وردپرس

چنانچه اطلاعات خوبی در حوزه ی وردپرس دارید پس می توانید مشاوره ی خوبی باشید. اطلاعاتی در مورد اینکه یک قالب واقعا چطور باید راه اندازی شود یا همین طور در زمینه ی افزونه ها و تمامی مسائل مربوط به وردپرس.

۷- ساخت افزونه

توسعه دهندگان از کد نویسی و ساخت نرم افزارها بسیار لذت می برند. چنانچه توانایی ساخت و توسعه ی افزونه ها را دارید پیشنهاد می کنیم اینکار را انتخاب کنید. افزونه هایی بسازید که برای کاربران جذاب باشد و به کار آنها بیاید. از همین راه می توانید کسب درآمد به کمک وردپرس داشته باشید. 

۸- طراحی یک قالب

آیا از طراحی وبسایت لذت می برید؟ اما حوصله ی درگیر شدن با کد نویسی را ندارید و همین مانع پیشرفت شما شده است؟ پیشنهاد می کنیم در این مورد کمی جستجو کنید تا متوجه فرآیند جالب آن شوید.
محمد حریس یکی از قوی ترین افرادی است که در تم فارست قالب های او موجود است. بهتر است کمی در مورد او تحقیق کنید!

۹- ساخت وبسایت با سرویس های شرکت خود

شما می توانید با ساخت یک وبسایت خدماتی شرکت مجازی خود را راه اندازی کنید. یک شرکت همیشه نباید به صورت حضوری باشد بلکه در حال حاضر میتوان یک شرکت مجازی ساخت.

۱۰- ساخت وبسایت برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین

چنانچه علاقه مند به فروش محصول هستید و توانایی اینکار را دارید می توانید یک فروشگاه اینترنتی بسازید و محصولات خود را برای فروش در آن قرار دهید. البته باید به قواعد بازاریابی تسلط داشته باشید. و کسب درآمد به کمک وردپرس را اینگونه آغاز کنبد. 

۱۱- راه اندازی وبلاگ در وردپرس

یکی از روش های کاربردی و جالب وبلاگ نویسی است که شدیدا به بالا رفتن سئوی سایت کمک می کند. می توانید محتوای خود را تولید کنید تا وبسایت شما شناخته شود.

۱۲- نوشتن محتوا برای سایر وبسایت های وردپرس

امکان نوشتن محتوای قدرتمند در وردپرس یا هر مورد دیگری را دارید اما امکان مدیریت یک وبسایت برای خود را ندارید. چاره چیست؟ برای سایر وبسایت های وردپرسی بنویسید. در واقع با تولید محتوا کسب درآمد کنید.

۱۳- نوشتن کتاب الکترونیکی وردپرس
ساخت کتاب الکترونیکی - کسب درآمد به کمک وردپرس

همیشه نباید تولید محتوا را در محیط بلاگ یا سایت انجام دهید. بلکه می توانید محتوای ارزشمندی را ایجاد کرده و به صورت کتاب الکترونیکی در وبسایت خود به فروش برسانید. این خودش یکی از بهترین راه های کسب درآمد به کمک وردپرس می باشد.

۱۴- اجرای پادکست در وردپرس

چنانچه لذتی از نوشتن محتوا نمی برید نباید فکر کنید دیگر راهی برای اشتراک گذاری مطالب در بین مردم ندارید. بلکه می توانید پادکست های اختصاصی تولید کنید که مخاطبان زیادی نیز دارد.

۱۵- آموزش وردپرس

چنانچه بر مباحث مختلف وردپرس تسلط دارید پس می توانید این مهارت را به دیگران نیز بیاموزید. به کمک دوره های آنلاین یا پکیج های آموزشی قادر به آموزش دادن خواهید بود.

۱۶- سرویس پشتیبانی در وردپرس

بخش های مختلف و در واقع می توان گفت تمامی بخش ها در وردپرس نیاز به پشتیبانی دارد. چرا؟ زیرا افزونه ها و سیستم وردپرس مدام در حال بروزرسانی هستند به همین پشتیبانی نقش مهمی در این زمینه بازی می کند.

۱۷- فروش خدمات هاست وردپرس

آیا قبلا پشتیبانی هاست و سرور داشتید ؟ پس شما به راحتی می توانید خدماتی برای هاست و دامنه ای که برای وردپرس مناسب باشد ارائه دهید و کسب درآمد به کمک وردپرس را داشته باشید. 

۱۸- کسب درآمد از وردپرس با کمک تبلیغات

اگر امکان قرار دادن تبلیغات در وبسایت خود را دارید حتما اینکار را به صورت حرفه ای و جدی دنبال کنید. با گرفتن تبلیغات و گذاشتن آن در سایت می توانید کسب درآمد کنید.

۱۹- پیشنهاد بازاریابی وابسته

به صورت تکنیکی دو روش در استفاده از بازاریابی وابسته وجود دارد که شما می توانید آن را در وبسایت خود راه انداخته و از آن کسب درآمد کنید. اولین راه شامل ثبت نام برای برنامه های وابسته و مرتبط با وبسایت شماست که شامل محتوا، محصولات یا سرویس ها می شود.

۲۰- ایجاد یک وبسایت با امکان عضویت ویژه

در این روش شما محصولی نمی فروشید فقط کاربران برای عضویت و استفاده از امکانات وبسایت ماهیانه حق عضویت پرداخت می کنند. این نیز یکی از راه های کسب درآمد در وردپرس است.

0 thoughts on “۲۰ روش کسب درآمد با وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.